Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül a kontaktlencse...

Mennyibe kerül a kontaktlencse? Nagyon problémás a használata, vagy egyszerű?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is most akarok! :)

Van napi és havi. A napit alkalmakkor tudod használni, egy nap után el kell dobni. Egy dobozba 30 db van. A havit egy hónapig hordhatod minden nap, esténként tisztítófolyadékba kell tenned. Úgyis a szemvizsgálat dönti majd el, hogy neked milyen fajtájú kell ( van lágy és kemény is).

Én napit akarok, ami 8000 forint, mert cilinderes a szemüvegem. Amúgy 6000 forint körül lenne.

Sok ismerősömnek van amúgy és senki nem panaszkodik rá. Pár perc alatt beteszik, kiveszik. :)

2011. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én lencsém fél évre 6000 ft. De sokféle van és csak vizsgálat után tudod meg hogy milyen lencsék jók neked, tehát mondjuk ha tórikus kell akkor az drágább, stb.

Egyszerű a használata, csak meg kell tanulni ami 1-2 hétbe telik, addig nagy adag türelem kell hozzá.

2011. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem kb 2 hónapja van. Az első hónapra próbalencsét kapsz az ingyen van. Azután jön a többi nekem 3hónapra 12 600ft volt úgy h a jobb szememre és a bal szememre 3db lencsét kaptam. Egy dobozba 3db van. Nekem nagyon egyszerű volt megtanulni. Csak néha bézázok és nem ragad bent xD Am a nagy körmöd van. Pl műköröm akkor egy cseppet macerásabb de rá kell jönni a technikájára.

Rem segítettem :)

2011. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több hónapja van kontaktlencsém, Nagyon szeretem, mert sokszor észre sem veszem, hogy rajtam van. A felhelyezése gyakorlat kérdése, meg is fogják mutatni, hogy kell használni. Egy tanács: ne növeszd nagyon hosszúra a körmöd mert elég nehéz úgy összecsippenteni, és kiszedni a kontaktot. Meg néha kicsit kiszárad a szemed ha nem pislogsz eleget. Ne lepődj meg, ha kicsit rosszabbul látsz nélküle, az szokásos (:
2011. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!