Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek kancsal vagyok?...

Szerintetek kancsal vagyok? (képekkel)

Figyelt kérdés

[link]

itt a kép :D

csak mert szerintem kancsi vagyok, de megkérdeztem a körülöttem élő embereket, és ők nem látnak kancsalnak (szemüveges vagyok) egyáltalán nem látják h kancsi lennék....voltunk szemészeten mikor kiírták a szemüvegemet, és az van ráírva h nincs kancsalságom. De én valamit mégis furának látok, olyan furán állnak :/ vagy csak én gondolom így? NORMÁLIS ŐSZINTE KÉRDÉSEKET KÉREK : D


2011. jún. 12. 16:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
azért írtam h nagyon gyönyörűek, mert én semmi különöset nem látok bennük :D olyan mint mindenkié
2011. jún. 12. 16:27
 12/20 anonim ***** válasza:
Akkor azért látszódhat úgy, ha közeli dologra nézel, akkor összébb állnak a szemeid.
2011. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
hogy mindenkié ilyen, azért az túlzás :). szép vágású a szemed, érzelmes, illetve értelmes személyiségre utal.
2011. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek :)
2011. jún. 12. 16:31
 15/20 anonim válasza:

Mondták már hogy gyönyörű a szemed?

Nem csak hogy nem vagy kancsal de ha tippelhetek 15-16 éves lehetsz. Ugye?

2011. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak, és igen annyi vagyok : )
2011. aug. 7. 18:36
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem,hogy szép, egészen különleges szemeid vannak, de hogy a kérdésre is próbáljak válaszolni: Nem vagyok biztos a dolgomban, de létezik olyan, hogy rejtett kancsalság. Ha nem tévedek, ez azt jelenti, hogy előre nézéskor nem jelentkezik, viszont ahogy elnézel valamelyik irányba, nem 100%-osan mozog együtt a két szem. Nem lehet, hogy nálad is erről van szó?
2011. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem vészes. Kicsit kancsal vagy, de a fotobót kihozza. :P
2011. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mivel ugye szemüveges vagyok ezért csináltak ilyen kancsalság tesztet a szemészeten, és azt mondták, hogy nincs kancsalságom, mert a szemeim párhuzamosan mozognak, de nem tudom amúgy : ) meg a környezetemben sem veszi észre senki, hogy kancsal lennék.
2011. aug. 14. 09:55
 20/20 anonim válasza:
nem vagy kancsal
2014. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!