Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak, ha lila a...

Mit csináljak, ha lila a szemem alatt, akkor is, ha sokat alszok?

Figyelt kérdés
2007. jún. 27. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ez lehet szerintem hajlam is, függetlenül az alvástól. A bőr vastagságától is függhet szerintem, hogy kinél mennyire látszanak.

Vannak speckó krémek erre, de nem tudom ilyen esetben is használnak-e. Egy próbát megér, ha nagyon zavar. Vagy egy kis smink trükkel el lehet tüntetni átmenetileg.

2007. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is sötétebb a szemem alatt, mint máshol az arcomon akkoris, ha kipihenem magam. Ez biztos hajlam és ahogy a fenti válaszban is benne van, akinek vékonyabb a bőre, jobben átlátszanak a kis hajszálerek... krémek nálem nem sokat értek amiket próbáltam. A smink ápol és eltakar :) mondjuk engem annyira nem zavar.
2007. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valóban csak a bőröd vékonyabb, de az arcdiagnosztika alapján a szem alatti rész a vese állapotát tükrözi. Ezt magad úgy tudod ellenőrizni, hogy figyeled a "vízforgalmadat".Persze ez nem teljes értékű megoldás, mert a cukorproblémák is csúnyán elállítják a vízháztartást. Egyszerübb egy vizelet és vérvizsgalattal erről meggyőződni (már mint orvosi beutaló alapján)Mind ezen túl én úgy érzem egy kicsit túl vagy pörögve és jelentkezik avesék működésénél is.
2007. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
vizsgáltasd ki magad!!Utalhat veseproblémára is.
2007. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gublug ***** válasza:
Temesvari reflexzona atlaszt nezd meg: az a vese zona.
2020. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!