Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Otthonfelejtettem a kontaktlen...

Otthonfelejtettem a kontaktlencse tárolómat meg a folyadékot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak vasárnap megyek haza, és otthon hagytam az összes cuccomat... aludhatok a benne, ezzel nincs probléma, de nem lesz probléma ha több mint 2napig nem veszem ki ???


köszi a választ:)


2011. máj. 28. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

:D

hát, hogy megnyugtassalak, én van hogy egy hétig sem veszem ki... :D

2011. máj. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Toto652_89 ***** válasza:
100%

Én csak egyszer hagytam benne a lágy lencsémet EGY éjszakára... több mint egy hónapig tartott a gennyes szemgyulladás kezelése...

Szemfüggő... ha érzékeny a szemed, 20 óra használat után mindenképp vedd ki... mivel nincs nálad folyadék, nincs mese... kuka.

2011. máj. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem rá szokott ragadni picit a szememre, mintha beleszáradna, ha benne alszok. Menj el egy Rossmannba, lehet venni folyadékot (mini kiszerelés, kb 400Ft) és tartókát, az se kerül többe. De ha neked nem okoz gondot ne vedd ki, de én tuti nem bírnám, meg nem is egészséges, nem szellőzik úgy a szemed.
2011. máj. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2011. máj. 28. 01:20
 5/6 A kérdező kommentje:
A szemem szerencsére nem érzékeny, elég jól bírja, aludtam már benne többször is. Így is picit túlkoros már a lencsém, mert sajnos nekem külföldről kell rendelni, és még nem jött meg... Sajnos akkor holnap kuka :/
2011. máj. 28. 01:21
 6/6 Toto652_89 ***** válasza:
30 napnál tovább különben sem előnyös hordani...
2011. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!