Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kivételkor beleesett a kontakt...

Kivételkor beleesett a kontaktlencsém a mosdóba, amibe mosószeres víz volt. Beraktam a tárolófolyadékba reggelig. Ez elég vagy dobjam ki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 15:17
 1/4 anonim válasza:

Ha biztosra akarsz menni; inkább dobd ki....

Ha mégis berakod és elkezd csípni vagy begyullad a szemed;egyből vedd ki és cseréld le!!

2009. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a baj az hogy épp a mai volt az első napja a 30 alkalmasnak tehát nem lenne túl gazdaságos 1 alkalom után kidobni.., bár volt már hogy a földre esett utána is elég volt a folyadékkal megmosni semmi baja se volt.
2009. márc. 16. 15:26
 3/4 anonim válasza:

Igen, amugy én is így szoktam vele lenni(nekem is 30 napos van), hogy ha nem szakadt el, csak leesett, akkor visszateszem inkább..

Hát ha mindenképpen visszateszed azért előtte még1x mosd le friss k-lencse-lötyivel....biztos ami biztos...aztán figyelj oda,-ha begyulladna. De szerintem nem lesz gond.

2009. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a helyedben kicserélném, de ha mégis betszed, és ég, csíp, vagy bök, akkor azonnal vedd ki, mert begyulladhat a szemed!
2009. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!