Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet e valami bajom ha...

Lehet e valami bajom ha szemembe repult 1 bogar motorozas kozbe?

Figyelt kérdés
Lehet e valami bajom ha szemembe repult 1 bogar motorozas kozbe? felfele maszott, es 1x csak eltunt.... Bemaszhat-e a szemem moge? Es ha meg meg is marad csinalhat-e ott valami gondot? Probaltam kipiszkalni de eltunt :-s
2011. máj. 20. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
hátul a szemi idegeket roncsohatja és kicsit romlik a látásod orvoshoz kéne menni nem itt írkálni
2011. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok holnap sürgösen ügyelet mert ha az magától nem jön ki akkor az orvosnak kikell mosnia
2011. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gfero ***** válasza:
100%
ha benne maradt volna akkor nem tudnád kinyitni a szemed mivel zavarna
2011. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy gond lesz belőle. Én futok, és nekem is többször berepül a szemembe egy kisebb rovar. De aztán valahogy mindig kipottyan belőle, esetleg kisebb darabokban. Szerintem csak nem vetted észre, hogy kijutott.


Az a helyzet, hogy az ember és a többi lény nagyon jól fel van készítve a természetben előforduló ilyen problémákra. Jól néznénk ki, ha egy szembe eső kis rovar tönkre tudná tenni a szemünket. Most jut eszembe, hogy nekem egyszer egy darázs csípte meg a szememet. Na az nagyon rossz volt, egy pillanatra tényleg azt hittem, megvakulok, olyan volt mintha sósavat fecskendeztek volna a szemembe. Még órákig éreztem, kicsit megdagadt, de aztán elmúlt nyomtalanul ez is.

2011. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anyira nem zavar ha van szemembe valami, hoza vagyok az olyasmihoz szokva, szal ki tudnam nyitni a szemem. Volt mar h az ujamal gorgetem a szemem :)) csak hat ne h legyen megis vmi... De rem hogy kiesett Vo,lt mar ien tobb alkalomal h berepult, vagy kipiszkaltam v kifolyt, de ezt nem laattam sehol sem. azert irtam :-s H van eselye hogy betudjon menni..?
2011. máj. 20. 21:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira bonyolult ez. Végül is neked kell érezni, hogy mi van. Van valami kellemetlen, irritáló érzésed, fájdalmad még vagy már nincs? Mert ennyi idő elteltével már nem szabad lennie. Ha nincs, nincs probléma, lényegtelen, hogy hol van, csak nem vehetted észre, hogy kikönnyezted. Ha viszont még tart valamilyen irritáció, akkor lehet orvoshoz menni, akár ügyeletre is.
2011. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát, az orvostól bajod nem lehet...
2011. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nemlesz bajod, rég kipislogtad már szerintem..nemlesz semmi,nyugodj meg
2011. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fegyél fel egy bukósisakot/szemüveget és nem megy bele ennyi
2011. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!