Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kellett több szemmütét is...

Kellett több szemmütét is kancsalság ellen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem anno mindkét szememet megkellett műteni szemizom bénulás miatt, elöször az egyiket,utána a másikat,és utoljára egyszerre mindkettőt. Tehát 3-szor kellett megmüteni a szemeimet.
2009. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen rendbe jött már mint esztétilag?Hány éves voltál?
2009. márc. 13. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az előző vagyok! 22 éves vagyok és 3-4 éves koromig 4szer műtötték, kétszer azért mert a bajai sintér elbaszta! Most 22 évesen szinte béna a jobb szemem szemizma olyan látványra mintha üveg szem lenne (élessége mint a sas de baxhatom) Kőkorsazki módszer miatt meg össze van szorúlva szemhély és nem tudom annyira kinyítni mint balt. Kettős láásom is van. Amúgy jó pasi lennék énekelek, atletikus testem van, humor is szorúlt belém, csak már frusztál az ábrázatom egy fotn és nagyon rossz. Tudom, hogy látják met én is látom a bandzsi emebereket és zavar.
2010. febr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi
2017. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!