Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitol érzem ezt? Súlyós vagy...

Mitol érzem ezt? Súlyós vagy elmúlik?

Figyelt kérdés

Arról van szó h a jobb szememnél vagy két napja olyat érzek mintha lenne ott valami amikor pislogok,de nincs semmi a szemembe.

Dörzsöltem már annyit h a könyökömön jön már ki és idegesit.Emellett még olyan mintha az a valami néha olyan helyen van amitol elkezd csipni és könnyezni a szemem.

Pont mintha csikolna és attól könnyezek.Elég furcsa megfogalmazás de másképp nem sikerült.Kérlek mondjátok h elmúlik magátol mert megorit!:((

Amugy van szemüvegem de csak tv-nél és számitógépnél kell hordjam és az utóbbi 2 napba h ithol voltam mindig rajtam volt.Elmondtam hátha van jelentosége.


2011. ápr. 21. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél műkönnyet a patikában, szerintem ki van száradva a szemed.
2011. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, ez kötőhártya gyulladás vagy árpa is. Jobb lenne megmutatni dokinak, ha nem múlik el holnapig.
2011. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Utánanéztem a két problémának amit mondtak de mindkettőnél olyan látható tünetek vannak.Nekem pedig a azon kivűl h érzem pislogásnál más nincs.itt értve azt h nem pirosodott be.semmi látszatja nincs
2011. ápr. 21. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!