Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemtengely ferdűlés esztétika...

Szemtengely ferdűlés esztétikai műtétje. SZERINTETEK?

Figyelt kérdés
Szerintettek mennyibe kerül 1 ilyen műtét és van e kockázata? És hogy miskolcon lehet-e ilyent (felnőtkéntt)?
2011. ápr. 18. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet


Páromnak is van egy pici,alig látszik,ezért inkább nem kockáztat,mert romolhat a látása tőle


akit mi kérdeztünk kb félmilliós az összeg mindenestül

2011. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, olyan 300-400-500 körül mozog! Nagyon kell vigyázni, mert ezek magán alapon csinálják, nekik semmi se drága. ha nem sikerül, vagy még rosszabb lesz a szemed hát így jártál.

Én 3 orvos kérdeztem meg mindegyik megműtött volna X összegért. Aztán megkérdeztem olyanokat akik nem érdekelt anyagilag (ők nem végeznek ilyen műtétet). Mindegyik azt mondta, hogy semmi értelme, mert nem lesz jobb, és ezt szépen el is magyarázták, hogy miért. Majd felvilágosodva rákérdeztem az egyik műtősnél, mindjárt másként beszélt.

2011. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak az 1-ik szemem kancsal, de az is 1 picit, de azért észre vehető (főleg messziről látszik). Nagyon szeretném meg csináltatni, mert már sok bántás ért miatta, és észre vettem, hogy már-e miatt nem is nézzek az emberek szemébe.
2011. jún. 8. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!