Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A Vision Express mennyire drága?

A Vision Express mennyire drága?

Figyelt kérdés
Mennyiből jönnék ki körülbelül, ha valami egyszerűbb műanyagkeretet szeretnék és -0.5ös a szemem? Hallottam már szörnyű összegeket:D Az tényleg elkészül 1 óra alatt?
2011. márc. 22. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem Transitions vagy valami extra, akkor elkészül egy óra alatt. Úgy 12ezerrel lett volna nekem több, mint az Ofotért. Viszont ha sürgős, akkor kénytelen áldozni rá az ember. Mindig vannak akciók, nézd meg a honlapjukat, és ugorj be holnap egyik üzletükbe.
2011. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elkészül, az enyém 40-50ezer körül volt, de szerintem egy egyszerűbb keret kijön olcsóbban is talán.
2011. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az én szemüvegem is -0,5-ös, a Vision Expressben csináltattam... 35 ezer körül volt (akciósan, egyébként 45-50 lett volna)... a lencséken nem sok extra van, így volt 6 ezer/ darab, a keret az ami drágább márkásabb fajta volt (nem műanyag) és igen, megcsinálják 1 óra alatt nekem is így készült el
2011. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Húha, nem gondoltam volna hogy ilyen drága egy ilyen egyszerű lencse.... De akkor ezek szerint a műanyag keret az olcsóbb? Nekem csak az jöhet szóba, mivel fém allergiám van...
2011. márc. 23. 18:47
 5/5 anonim válasza:
nem feltétlen olcsóbb... bármelyiknél lehet márkás a szemüveg és ugye ott azt kell megfizetni...
2011. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!