Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetne javítani a szememen?

Lehetne javítani a szememen?

Figyelt kérdés
A mostani szemüvegem, és kontaktlencsém -4,5-ös, és nagyon nehezen látok közelre, és távolra is. Hallottam már a Bates gyakorlatokról, ezek hasznosak? Valaki tudna segíteni aki ért ehhez? Nagyon megköszönném! (Nagyon szépen kérlek csak olyat írj ami nem hülyeség, és tudnál segíteni! Köszi!)
2011. márc. 12. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet gyakorlatokkal befolyásolni a rövidlátást. A rövidlátás idős korban javul, akár meg is szűnhet, mert az öregedő szem távollátóvá válik, és a rövidlátással ez pont ellentétes.
2011. márc. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez ökörség. A rövidlátás csak műtétileg gyógyítható a + dioptria javulhat magától is a - nem. Ugyanis én is rövidlátó vagyok és kellene olvasó szemüveg is és nem javult a rövidlátásom szart se!!
2011. márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De a rövidlátás javult. A családomban mindenki rövidlátó volt és megjavult a szemük. Csak olvasó szemüvegre volt már szükségük.
2011. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor olvasd el ezt is...


[link]

2011. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Google - zemtréning vén péter
2011. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10:06


"a + dioptria javulhat magától is a - nem"


Fordítva.

2011. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél répát ne ülj a gép előtt sokat, tornáztasd a szemed, egyél sok(nyers a legjobb) répát! Én is -os vagyok! Nekem a bal oldali lencsám-1,75-ös a jobb oldali lencsám -1,90-es! Igyekszem a szememre vigyázni!
2011. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!