Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mindenhol kell fizetni a...

Mindenhol kell fizetni a kontaktlencse illesztésért?

Figyelt kérdés
Felhívtunk egy optikát,ott előre kell egyeztetni időpontot,5000forintért tanítanak be és vizsgálnak be! Sztk-ban is kell fizetni érte? Mennyi ideig tart egy kontaktlencse illesztés?
2011. febr. 8. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2500 forintot kellett fizetnem a vizsgálatért, és mellette be is tanítottak. Egyébként annyi volt, hogy megmutatták, hogy kell kivenni és berakni, aztán nekem kellett megcsinálnom háromszor.

Este már otthon, magamnak csináltam, és igaz, hogy bő másfél óra volt, de sikerült:) Szóval nem ördöngösség, de nem biztos, hogy neki erek kezdeni, ha nem mutatják, hogyan kell.


Viszont SZTK-ban nemigen fogják neked megmutatni, hogyan csináld.

2011. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,azóta találtam egy nagyon optikát! Megrendeltem a szemüvegemet,másnapra kést volt! Kontaktlencse illesztésért 3000ft-ot kell fizetni!
2011. febr. 15. 03:26
 3/3 anonim ***** válasza:
ha ott rendeled meg a lencsét akkor semmit nem kell fizetni.
2011. febr. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!