Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyiket részesítitek előnyben...

Melyiket részesítitek előnyben? Szemüveg vagy kontaktlencse? Melyik használjátok szívesebben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Kontaktlencse. Mert még sosem találtam olyan szemüvegkeretet, ami tényleg jó állna.
2011. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha nem volt még kontaktlencsém,de ha csináltatnék, akkor az színes lenne. Nekem jól áll a szemüveg, és szívesen is hordom.
2011. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szemüveg.

Olyan üres, átlagos nélküle az arcom, én szeretem :)

2011. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kontaktlencse, mert észre sem venni, és olyan mintha tökéletesen látnék, nem kell törölgetni, nem párásodik be, stb. Szemüvegem is van, de engem zavar, hogy csak keretek közt látok. Nem az igazi. Csak gép előtt használom.
2011. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
További véleményekre vagyok kíváncsi.
2011. febr. 8. 09:07
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Én szemüveg párti vagyok.Igaz, hogy nem kell járószemüveg, mert távollátó vagyok, de az utcán is szívesen hordok enyhe sötétségű napszemüveget.A suliban sem zavart annak idején.A kontaktlencsét, még érdeklődési szinten sem próbálnám ki, nem azért mert rossznak tartom, csak én szeretem a szemüvegemet.
2011. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szemüveg, imádom
2011. febr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!