Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy kell nézni a sztereogramm...

Hogy kell nézni a sztereogrammokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék 3d sztereogrammot látni. Már elolvastam minden elméletet, ami ide tartozik és nyugis vagyok közben. A villámolvasás könyvben leírt virsli is látszik, a szemem folyton konvergálni akar, próbálkozgatok több napja mindennek. kb 12 éve egyszer sikerült meglátnom egy ilyen képet azóta nem:( Amúgy szemüveges vagyok, azt használjam, vagy ne...?
2011. febr. 2. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy van rajtad szemüveg, vagy nincs.


Én így láttam meg: nézz a távolabbi falra. Próbáld ellazítani a szemedet, majd szépen emeld be a képet a szemed és a fal közé, miközben végig a falat nézed.

2011. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bambulj el rajta! :D Mintha messzire néznél.
2011. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem látom őket, múétkor fizikán nézegettük, 1-2 láttam, a könnyebeket, a sokból
2011. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából nincs könnyebb, vagy nehezebb, mind ugyanúgy "működik". Maximum kicsit több idő kell a szemednek, amíg rááll. Ha valami elvonja a tekinteted, a figyelmed, ha nem tudod nyugisan nézni, nem csoda, ha nem látod.
2011. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Csak az a nehezen látható, amelyik rosszul van megszerkesztve.


Próbáld meg úgy nézni a képet, mintha keresztül látnál rajta, és mögé néznél. A páromnak úgy sikerült, hogy szinte félálomban ránézett a képre. :) Addig ő sem látta.

2011. márc. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!