Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A teljes napfogyatkozás...

A teljes napfogyatkozás veszélyesebb, mint a részleges?

Figyelt kérdés
Az idén nem készítettek védőszemüvegeket sem újakat. A régi meg már lehet, hogy nem jó. Így olvastam.
2011. jan. 5. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Ha belenézel, mindegyik veszélyes. Ha nem nézel bele, egyik sem. De mivel tél van, felhők, nem akkor biznisz a szemüvegárulás.
2011. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Olyan szempontból veszélyesebb, hogy sokkal többen kíváncsiak rá, hiszen csak nagyon ritkán van.
2011. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Napba nézni nyáron sem jó meg napfogyatkozáskor sem. Csak ugye máskor nem nézegeti az ember a napot huzamosabb ideig. De már végül is mindegy, mert szinte sehonnan nem volt látható, még a fénye sem, én pl. pesti vagyok, innen semmi nem látszott, csak annyi, hogy sokkal sötétebb volt.
2011. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, Győrben igen, állítólag. Nem tudom, mennyire.
2011. jan. 5. 11:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Ott mennyire volt veszélyes belenézni szabad szemmel?
2011. jan. 5. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:
én győrbe suliba néztem szabad szemmel kb 4 mp-ig ,de utána már fájt a szemem
2011. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 11. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!