Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hova kell mennem, hogy lemérjé...

Hova kell mennem, hogy lemérjék a szemem görbületét s a többit?

Figyelt kérdés

Úgy tudom,hogy az optikai boltokban (ahol szeretném majd megvenni a kontaktlencsét) pénzbe kerül,a kérdés az lenne,hogy orvosnál (ingyen) nem lehet ezeket megnézetni?

L/15


2010. dec. 19. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy bemész az optikába, akkor persze, pénzbe kerül, de ha veszel kontaktlencsét, akkor ingyen megnézik a szemed. Én legalábbis még nem voltam olyan optikusnál, aki külön pénzt kért ezért, amikor lencsét rendeltem. Bemész, megkérdezed, hogy kell-e fizetni, ha lencsét veszel, és ha kell, akkor kijössz :) Az még ingyen van :)
2010. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D köszi. Most beszéltem az előbb egy kontaktlencséssel,s azt mondta,hogy neki a próbalencse és a szemvizsgálat ingyen volt... Mondjuk ez nekem egy kicsit furcsa..
2010. dec. 19. 15:43
 3/4 anonim válasza:
nem fura, ha valahol kontaktlencsét rendelsz (miután ugye megvizsgáltak) akkor a vizsgálat és a próbalencse is ingyenes. ha nem rendelsz utána akkor valószínűleg elkérnek 3-4ezret a vizsgálaté.
2010. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.De minek adnak próbalencsét,ha megveszem a rendes lencsét? Vagy ha a próbalencse mégsem jó,akkor vissza lehet vinni?
2010. dec. 30. 18:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!