Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Dioptriás szemüveget hol...

Dioptriás szemüveget hol lehet VÁSÁROLNI?

Figyelt kérdés

A lényeg a vásárolni szón van. Tehát nem egy szalonba akarok bemenni jópofáskodni, hanem megvenni, mint egy árucikket. Hogy jó napot kívánok, xy dioptriás szemüveget kérek. Pont.

Kontaktlencsét így lehet rendelni, érdekelne, hogy szemüveget is?


2010. dec. 11. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
ha pl olvasószemüveget akarsz, akkor a tescoban is kapsz, de gagyit. emellett szemüveget próbálni kell... lehet, h utálsz bájologni, de a végén bóvli lesz és ciki a végeredmény, ha nem teszed...:S
2010. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam vásárolni, pl. bemegyek a TECSO-ba és veszek a polcról olvasószemüveget, mert tudom, hogy ahhoz nekem +2,5-ös kell. Minuszosat nem lehet kapni, és 4 dioptria felett sem lehet kapni. És persze csak olyat, amelyikben mindkét üveg egyforma... Szóval szűkös a választék, de nyilván akinek valamilyen speckó üveg (mittomén progresszív, fényre sötétedő, cilinderes) kell, vagy trendi keret, az mégiscsak az orvoshoz és a látszerészhez megy.
2010. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja bocs, elfelejtettem írni, hogy mínuszost keresek.

Pl mínuszos kontaktlencsét az úgy lehet rendelni a neten, mint egy kiló cukrot.

2010. dec. 11. 18:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nekem csak itthon tv-hez kéne, tehát hótmindegy, hogy hogy néz ki. Utcára van kontaktlencsém vagy a dioptriás napszemüvegem.
2010. dec. 11. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz. Legalábbis legálisan nem. Kb. annyi esélyed van, hogy ebayen, vaterán valaki eladja a sajátját...
2011. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl. van egy, amit nem használok, mínusz 0,5 mindkét lencséje.
2011. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!