Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse tisztítás hogyan?

Kontaktlencse tisztítás hogyan?

Figyelt kérdés
Eddig úgy szoktam tisztítani, hogy csöpögtetek mindkét oldalára aztán elteszem a tárolóba! Most elkezdtem olvasgatni és több fórumon is írták, hogy meg is kell "dörzsölni". Ezt, hogy értik?? Valaki leírná nekem?
2010. nov. 7. 12:51
 1/3 anonim válasza:
a tiszta tenyeredbe teszel egy kis folyadékot,beleteszed a tenyeredbe a lencsét és a mutatóujaddal körkörösen dörzsölöd 10szer az egyik oldalát 10szer a másikat:)
2010. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát erre álmomba se gondoltam volna, de a doki se mondta.. Mindkét felét úgy kell dörzsölni, hogy ki van fordítva tehát a púpos felét igaz?
2010. nov. 7. 13:16
 3/3 anonim válasza:
0%

szia:D

minden éjszakára friss tisztítófolyadékot töltesz a tárolókákba. addig, ameddig a falán lévő jelzés mutatja. reggel mikor beteszed, kiöntöd a folyadékot, friss folyóvízzel átöblíted a tartókát, kirakod száradni. ne töröld meg, mert baci forrás. hetente háromszor pedig csöpögtetsz a folyadékból a tenyeredbe, és az ujjaddal finoman megdörzsölgeted a lencséket. :)

2010. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!