Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kérdésem hogy mitől lehet az...

Kérdésem hogy mitől lehet az esti alvásnál ha felkelek egyik szemem mintha leragadt volna , már kétszer fordult elő ?!

Figyelt kérdés
Felkelek mert tudom felkelek de az egyik szemem a ballal történt eddig kétszer is hogy csukva marad és pár másodperc múlva nyílik csak ki , olyan mintha le ragadt volna ! Nem volt szem gyulladás árpa semmi .. nagyon fura volt , hátha történt valakivel hasonló ?!

#probléma #Csukva marad
tegnap 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Sziiia nekem is volt mar ilyen de nemtudom mitől lehet.
tegnap 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyulladás! Antibiotikumos kenőcs kell! Befertőzödött
tegnap 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ? Többször előfordult ? Nem találok neten se semmi ilyent , napközben semmi baj , délután ha el alszok akkor se mindkét eset este alvás közben történt
tegnap 17:14
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Igyál több folyadékot
tegnap 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is ez nincs gyulladás se semmi . Napkozbe nem erzek semmit reggel ébredesnel a bal szemem
tegnap 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Voltál vele orvosnál ? Nekem ilyen hajnali ébredésnél fordult elő kétszer de pár másodperc és ki is nyílt 😅 ha többször előfordul úgyis megyek orvos csak nagyon kiváncsi voltam másnál fordult e már elő
tegnap 18:10
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem voltam még vele nekem is csak párszor volt
tegnap 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha előfordul még írj már majd , én is jelzek ha tudok bármit 😅
tegnap 18:57
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Oksiii :) és kösziii
tegnap 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!