Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek! Ti mit tesztek...

Szemüvegesek! Ti mit tesztek az esős időben hogy ne essen az eső a szemüvegetekre?

Figyelt kérdés
Vagy lehet egyáltalán ez ellen tenni valamit? Létezik valami védő vagy valami rá? Nagyon zavaró, olyan mint amikor az autó szélvédője vizes. Szoktam magamnál hordani törlőt hogy kicsit áttöröljem, de nem lesz valami tiszta úgy a lencse.

ma 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lefelé nézek, ha meg felnézek, akkor konstatálom, hogy lefelé kellett volna továbbra is.


Én sehogyan sem tudtam eddig elkerülni, mondjuk nekem viszonylag jó a szemem annyira, hogy tudjak menni jobbra balra, úgyhogy addig leveszem.

ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerencsére én is tudok nélküle közlekedni, de azért jobb szeretem ha rajtam van, az orvos szerint jó tesz. Sajnos akkor marad a törölgetés (vagy lefelé nézés).
ma 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem jó az esernyő?
ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az esernyőt, nagyon ritkán hordok magammal. Talán még a baseball sapka jó lehet.
ma 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elteszem a zsebembe, vagy sapkát hordok (golf sapka), esetleg kalapot (quechua "horgász" kalap), esetleg baseball sapkát.
ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!