Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol érdemes szemüveget készítt...

Hol érdemes szemüveget készíttetni? Kiváló minőség, kedvező ár, választék?

Figyelt kérdés
Eddig nem voltam szemüveges. Úgy vélem, romlott vmennyit a látásom. Szerintem nem kellene állandóan hordanom a szemüt, csak olyankor, amikor nagyon sokat olvasok. Bár, elég sokat olvasok...

okt. 1. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ami jó azt meg kell fizetni.Sajnos ez ilyen,de érthető.

Ha valami olcsó,és mellé "jó" is akkor valami baja tuti hogy van

okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még visszajöttem ízlelgetni, az agyamat felkrni, hogy egy létező, valóban olcsó szemüveg üzletet mondok tippnek és NULLA


NULLA


NULLA


Estére ebből még verset is írok, de addig is forgatom a szót a számban, ízlelgetem: NULLA NULLA NULLA

okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, adtam zöldet, rendes vagy.
okt. 4. 14:11
 5/5 A kérdező kommentje:

#2. Sajnos ez egyáltalán nem így van. Páromnak mínuszos szemüveget kellett készíttetnie. Ismert helyre ment. Természetesen volt szemész szakorvosnál is.

Az optikában elrontották a lencséket. Elmondta, hogy baj van. Azt mondták neki, hogy á, az nem baj, stb. De csak nem volt jó. Annyitól nem javul meg, hogy a készítő azt mondja, hogy nincs baja.

Annyira rossz volt - nem részletezem.

Végül visszakérte a pénzt és elment egy másikhoz.

Tehát az egyáltalán nem garancia a minőségre SAJNOS, hogy kifizetett az ember egy rakás pénzt.

Olvastam arról, hogy ez nem egyedi eset. Úgyhogy inkább találja meg az ember a valóban megbízható helyet, valóban megbízható, felelősségteljes SZAKEMBEREKKEL.

És ideje túltenni magadat azon a tévképzeten, hogy csak az lehet jó, ami drága.

Sajnos manapság még a szemetet is képesek drágán árulni.

Így az ár sokszor nem mérvadó.

Inkább a tapasztalatok.

Ezért engem sokkal jobban érdekelnek a személyes tapasztalatok, mint az, hogy mennyibe kerül vmi.

okt. 4. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!