Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez normális? Ma kaptam életem...

Ez normális? Ma kaptam életem első szemüvegjét. Jól látok vele, nem ez a problémám, hanem az, hogy, nem is tudom, ha oldalra pillantok “szivárványosan” látok vele. Vagyis inkább látok sárga és kék színt a tárgyak élein.

Figyelt kérdés

ma 15:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Ez normális? Azért van mert még meg kell szoknia a szememnek? Egyébként Ofotértben csináltattuk ha számít valamit. Ne haragudjatok, de itt kell folytatnom mert csak így engedte kiírni.
ma 15:55
 2/8 anonim ***** válasza:

A lencse a fényt színekre bontja és ez látható a szélén, vagy nem?

Fizikai tanulmányaimra visszagondolva.

ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2, igazad lehet, most hogy így jobban belegondolok. Csak ilyenkor mindig előjön a hipochonder oldalam, és minden hülyeséget belelátok a dolgokba.
ma 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet tévedek. :)
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem :D
ma 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy írd ki újra, optikusok! szemészek! megszólítással.

Vagy a ŕẹððiţẹn...

ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet a lencse bevonata miatt is, ahogyan megcsillan rajta a fény.
ma 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7, igazad van! Erre sem gondoltam még (szokás szerint persze). Elképzelhető, ugyanis valamivel más színben látom benne a világot (hűvösebben talán).
ma 17:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!