Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy szem látásra hány és...

Egy szem látásra hány és szintévesztésre hány % hogy kapok b kategóriás jogosítványt ?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre köszönöm
szept. 7. 16:25
1 2
 11/17 Mad Max2 ***** válasza:
0%

Én színtévesztő vagyok... 25 éve van jogositványom és vezetek is. Még soha nem hallottam hogy baleset lett volna abból hogy valaki nem tudja a kékeszöldet a zöldeskéktől megkülönböztetni😉


Amugy rendszeresen vezettem régebben 3.5 tonás kisteherautót, a burokrácia miatt ennél nehezebbet nem vezethetek mert a babiskönyvben nem látok minden számot,betüt. Biztos ha nem 3.5 tonnásal mennék hanem 4.5 tonnásaal akkor mindenkit elütnék😁🐑😁

szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Miért a fél szem nem lényeges?
szept. 7. 18:28
 13/17 A kérdező kommentje:
Miért a fél szem látás nem lényeges?
szept. 7. 18:30
 14/17 anonim ***** válasza:
33%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__1279..



Nem unod? Elmesz az orvoshoz és majd ő megmondja

szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%

1 szemmel is lehet, hiába okoskodnak itt, meglepő módon továbbá a vörös-zöld színtévesztés sem feltétlen akadály, bár én arra biztos nem adnék:

[link]

szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Mad Max2 ***** válasza:
0%
Amigy a szintévesztés nem arról szól hogy a zöldet pirosnak,a pirosat meg zöldnek látja. Mivel kevesebb árnyalatot tud megkülönböztetni-illetve eltolodnak a színek igy vannak olyan színek amit máshogy lát mint egy nem színtévesztő. Ez a vezetésben mit akadájoz? Blőd példa... A pirosat kéknek látod.a zőldet meg fehérnek(amugy nincs ilyen) az mibem akadájoz? Kék lámpánál megállsz, fehérnél mész😉 kb a férfiak 10% a megbhkik az isihara teszten és beírják neki hogy színtévesztő. És ennek ellenére még senki nem keverte össze a közlekedési jelzéseket emiatt. Az tény hogy a szobád falának lefestéséhez ne velem kevertesd ki a festék színét mert én biztos másmilyet kevernék ki mint aki pengén látja a színeket😁
szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
33%

16.

De, akadályoz.

[link]

3. és 4. típus: alig van különbség a zöld és a piros között.

szept. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!