Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fémdarab került a szemembe,...

Fémdarab került a szemembe, szemészetre kellene menni mindképp?

Figyelt kérdés

Kimosni zuhannyal nem tudtam. Nagyon zavaró, nem tudok aludni tőle.

Azt írták, hogy szemészeti ügyeletre menjek be, de itt a környéken ilyen nincs. A helyi kórházban 1,5 nap múlva lesz csak legelőbb rendelés.

Addig mit csináljak?



júl. 23. 02:46
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Sürgősségi.
júl. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt hívtam, de ott az úriember a szemészeti szakrendelést tanácsolta.

Úgy vettem ki a szavaiból, ezzel nem igazán tud mit kezdeni.

júl. 23. 04:03
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy másik városban van szemészeti ügyelet, de oda nem tudok eljutni, vagy 40km-re van.
júl. 23. 04:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz megvakulni, akkor most indulás a szemészetre
júl. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen csak gondolom videken el, ha nincs bicikli, akkor indul a nagy seta erdokon at a legrovidebb uton, vaddisznok kisereteben libasorban. Foleg ha este er ra vagy reggel.
júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Voltam szemészeten és állítólag kiszedték valami nagy tűszerű valamivel, de többször is neki indultak.

Valami irtó kellemetlen volt az egész, pedig csak pár percig tartott.

Eltelt 3 óra azóta, de még rosszabbul érzem magamat.

Egyet kiszedett utána már nem is nézte tovább. Nem kellett volna utána átnéznie még?

Az az érzésem, hogy ki se szedték, ez normális?

Felírtak valami szemcseppet, tanácsokat nem adtak, de semmit se.


Most ha mozgatom az a szemem fáj és zavaró. Homályosan látok azzal, olyan, mintha vakfoltom lenne.

Aludni se tudok.

júl. 23. 11:39
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
broder, nekem kotohartya gyull. van. en homalyosan latok es szur a szemem sarka. nem tudom kinyitni, majd 1 - 2 nap mulva eleg gyakran kellett csepegtetni es mar ki tudtam nyitni. Ez ido broder.
júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Felhívtam őket nagy nehezen. Azt mondták, hogy 2-3 napig így lesz.

Eltelt egy fél nap utána kicsit jobban lettem. Már nem érzem, hogy benne lenne bármi. Oftaquix szemcseppet és Cornergel szemgélt írtak fele. Kb. napi 5x kell használni. Leírást nem tudom elolvasni és nagyon nehezen tudom csak magamnak belecseppenteni a szemembe.

júl. 25. 15:01
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor minden jo ha a vege jo
júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!