Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől fájhat a szemem?

Mitől fájhat a szemem?

Figyelt kérdés

Tavasszal volt kötőhártya gyulladásom mindkét szememre, akkor használtam szemcseppet. Rá nagyjából egy hónapra reggelente éreztem fájdalmat az egyik szememben amikor hirtelen kinyitottam. Vissza is kellett csuknom a szemem. Azóta nem minden reggel, de sűrűn érzem ugyanúgy reggelente amikor kinyitom a szemem. Szemészeten megvizsgáltak, nem kaptam választ a kérdésemre.


Gondoltam hátha volt valakinek hasonló panasza, hogy mi okozhatja?


Már az is eszembe jutott hogy a fogam miatt, mert volt/van egy gócos fogam felül, ami jelenleg kezelés alatt van. Aztán kiderült a mellette lévő fog rosszul volt gyökérkezelve, az is ki tudja mióta gyulladásban van ott.


Szívesen olvasom a tapasztalatokat. 🙂


júl. 20. 11:20
 1/1 anonim válasza:
igen,okozhazja a fog és káros ideg. szedj milgammát, nehogy romoljon az ideg és nehogy romoljon a látásod. plussz szemvitamint is vagy valami érre való kapszulát. most reklámoztak is, nemtudom a nevét. valami hajszálerekre való.
júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!