Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetséges, hogy nem jól...

Lehetséges, hogy nem jól mérték a szemem és nem jó a szemüveg?

Figyelt kérdés
Nagyon szédülök az új szemüvegben, elvileg már van cylinderem is, az lehet most új és furcsa? Romlott is úgyhogy erősebb lett. Ha megmozdítom a fejem, forgatom akkor nagyon olyan érzés mintha a tér meghajolna, nem tudom máshogy mondani. Nagyon zavar. Szerintetek mit csináljak? A régi szemüvegem nagyon jó volt de elhagytam :(
júl. 8. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha szemorvosnál voltál,az biztos jól mérte.Az optikus tévedhetett.

De miden új szeműveg kezdetben csalós lehet,meg kell szokni.

Papirodnak meg kell lenni,igy le lehet ellenőrizni.

júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A vision expressben vizsgálták régen és most is
júl. 8. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Tevedhet mindegyik, még a szemész is, a cili pedig okozhat ilyet. Menj mindenképp orvoshoz.
júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg újra, főleg ha az előtte lévő jó volt, nekem is ott újra kellett csinálni, de a lencsét is be tudják mérni, lehet nem jól lett csiszolva, akármi, főleg egy multifokálisat el lehet rontani de nagyon.
júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet. Nekem pl +os lett a -os szemüvegből 😅

Mindenképp menj el és mondd el a problémád

júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ma megyek. De gondolom hiába kötöttem rá biztositást is, nekem kell majd állnom az új lencsét?
júl. 9. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az ő hibàjukból van a probléma akkor nem
júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom ott milyen garancia van, nekem benne volt az, hogy ingyen kicserélik, ha nem jó, de nyilván ha az ő hibájuk, akkor azt ingyen meg kell oldalniuk.
júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!