Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lencse miért irritálhatja a...

Lencse miért irritálhatja a szemem betevés után pár másodpercig? Ez egy másik márka, az előzőnél nem volt ilyen

Figyelt kérdés

Eddig Ofotértost használtam, de nem volt olyan komfortos, láttam sokan rendelnek a neten maguknak, szóval megadtam ugyanazokat az adatokat, és egy MyDay-t rendeltem.


Volt h 10 órát is hordtam, úgy nincs baj vele, kényelmes, de betevés után bántja, piros lesz a szemem. Kezet mosok előtte és nem fordítva van betéve.

Arra gondoltam h ezeknek más a lötty amiben tárolva vannak és van amelyiket simán nem bírja a szemed?


júl. 3. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy napos vagy havi?

Ha napos, akkor nagyon soknak a tartósítószere lehet irritáló. Érdemes átmosni lencse folyadékkal mielőtt beteszed.

júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Napi.

Akkor veszek olyan folyadékot köszi.

Fura mert az Iwear-el nem volt ilyen, csak hamar száradt meg éreztem h bent van azért néztem más után

júl. 3. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nekem is így irritálta a szememet a lencse aztán tiktokon láttam egy videót és kipróbáltam és tényleg működött. Szóval remélem neked is bejön
júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!