Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem jó a szemem formája...

Nem jó a szemem formája emiatt elvileg nem lehet kontaktlencsém, létezik olyan optika, ahol mégis tudnak erre megoldást? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ofotértben voltam kontaktlencsét szerettem volna, de hordva a havi lencsét mindig irritálta a szemem és nem is láttam vele olyan jól. Később visszamentem, ott elmondták, hogy rossz a szemem formája (túl lapos és nem illeszkedik rá a lencse), kipróbáltuk a napit is, de azzal se működött.

Ott azt mondták ilyen szemtípusra nem gyártanak máshol se lencsét. Más járt már így, esetleg tudott találni olyan optikát, ahol mégis eltalálták a szemére illeszkedő lencsét?



jún. 6. 07:25
 1/2 anonim válasza:
Nekem szerencsére van a górbületemre(8,6), de ha az optikus ezt mondta és valóban irritál, akkor nem lehet. Van ilyen. Van aki hordhat, meg van aki nem. Az optomerista orvos pontosan ki kellett mérje a dolgokat, szóval ebből következik, hogyha ő azt mondja, hogy nem, akkor nem, de persze meg lehet kérdezni máshol is.
jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dr. Tönköl Tamást tudom ajánlani:

[link]


Elsősorban kemény kontaktlencsékkel foglalkoznak és azon belül is a szklerális kontaktlencse a specialitásuk. Ha ő nem talál megfelelőt, akkor senki. Annyi, hogy az árak húzósabbak, viszont ha betartasz mindent, akkor min. egy évig használhatóak ezek a lencsék.

jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!