Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemtornával megjavulhat a...

Szemtornával megjavulhat a szemem? "Csak" -1,5 és 1 dioptriás. Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

És amíg csinálom fel szabad venni a szemüveget, úgyértem nem a gyakorlatok közben hanem amikor pl tévézek.

szemtorna.hu


2010. okt. 18. 19:18
 1/5 anonim válasza:
hát ha vmi szakszerű és orvosi tornát csin. akk lehet
2010. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, de a rövidlátást amúgy is ki fogod nőni. Szemtorna után vedd fel a szemüveget!
2010. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. akkor is kinövöm? És utálom a szemüveget, csak otthon használom, suliban nem.
2010. okt. 18. 19:33
 4/5 anonim válasza:

nekem is -1.5 dioptriás a szemem és az orvos azt javasolta hogyha gépezek,tv-zek akkor hordjam ha olvasok vagy kint vagyok akkor erőltessem a szemem és ez segíthet valamennyit.

és suliba mindenképp tedd fel.és amúgy ált. 25 éves korodig javulhat a szemed.

11/F

2010. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1,5 dioptriát a Bates-féle szemtornával kb. 1-1,5 hónap alatt minimum 100%-osra fejlesztheted.

Egyébként kemény munkával a 300-400% is elérhető!

Nem vicc!!

2010. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!