Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma nem sikerült beraknom a...

Ma nem sikerült beraknom a lencsém-megsérthettem a szemem, hogy most kicsit homályosan látok?

Figyelt kérdés
Ma rosszul csináltam, mert siettem, és még nem olyan régen van csak lencsém. Megsérthettem a szemem, h most kicst ...de téll csak 1 kicsit homályos a látásom? Javulni fog vagy menjek orvoshoz ? Tuidom, béna vagyok, de még csak most tanulom :S Köszike, h elolvastad és hogy válaszoltál. :P
2010. okt. 14. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy fordítva tetted be?
2010. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd ki, most le folyadékkal, és tedd be újra. Úgy is homályosan látsz?
2010. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lencse nélkül homályos. Habár már javul...távolra még mindíg picit...rövid látó vagyok sajnos, habár szemüveg ill. lencse nélkül is jól látok, mert 0.5-ösek...hordom, hátha javul. :S
2010. okt. 14. 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen dokihoz kell menned még ma, mert károsodhat a szemed. Csak ő tudja megmondani, hogy tényleg baj van-e vagy nem, de ne kockáztass.

A lencsehordás sajnos ezzel jár.

2010. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!