Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ezzel már orvoshoz kéne...

Ezzel már orvoshoz kéne mennem? Vagy elég egyszerűen a Visine Classic szemcsepp?

Figyelt kérdés

Tegnap jöttem haza egy welness-hétvégéről, és ma reggel óta a jobb szemem nagyon viszket. S most, pár órája elkezdett csípni, égni, szúrni, és homályosan látok vele. Többször cseppentettem bele Visine Classic szemcseppet, kimostam langyos vízzel, de a homályos látás - nem erőteljesen - de megmaradt.


Nem szeretnék orvoshoz menni, ha nem muszály...

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit tegyek????


2010. okt. 13. 11:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy az segítene, ha pihentetném egy fél órát? Már teljesen kétségbe vagyok esve :-((((
2010. okt. 13. 11:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább orvos. Pont olyat cseppentesz rá, ami csak rosszabbat csinál. A Visineben olyan összetevők vannak, amik hirtelen húzzák össze a hajszálereket és ezáltal tűnik úgy, mintha megnyugodna, valójában jobban szárít. Lehet, hogy idegentest van benn, de ezt doki döntse el.
2010. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de az orvos csak d.u. rendel, én is 5 óra körül tudnék elmenni.
2010. okt. 13. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez akár lehet kötőhártyagyulladás, fertőzés, elég sok minden. Menj el orvoshoz, de ne izgulj, mert nem fog vele semmit csinálni, csak ránéz és ad rá egy cseppet(nem is tud vele nagyon mást..)
2010. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem "lehet", hanem biztos, hogy kötőhártyagyulladás, annak is egy súlyosabb formája, ha már homályosan látsz. Ne akarj még nagyobb bajt, még ma menj el az orvoshoz. Krémet és szemcseppet fog írni, 1 hét alatt elmúlik. Ha vársz vele, károsodhat a szemed, elmúlni viszont nem fog.
2010. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm - bár eléggé megilyedtem - de ugye attól nem lesz nagyobb baj,hogy csak d.u. tudok elmenni?
2010. okt. 13. 11:59
 7/8 A kérdező kommentje:

De arra is kíváncsi lennék, hogy nem-e lehet, hogy a thermálvíztől gyulladt be? Mert elég sokat voltam a víz alatt-igaz,hogy úszószemüvegben-de szerintem közrejátszik az egészben ez a víz....

ti mit gondoltok róla??

2010. okt. 13. 12:21
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Csak le szeretném írni, hogy mi volt a szemészeten: szóval d.u.-kor odaértünk, nem sokat kellett várni, megnézték a szememet. Egy erős gyulladás van rajta, ami 2-3 nap alatt elmúlik-ha kenegetem-aztán szemüveges leszek: -o,5-es szemüveg kell, mert a táblát-ami kimondottan erre a célra van-nem láttam jól.

Nov. 3-án kell menni - mert meg kell várni amikor lesz 1 tünetmentes hét - és akkor választok keretet........

2010. okt. 13. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!