Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemészeten szemüveget írtak...

Szemészeten szemüveget írtak fel nekem. Meddig lehet megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Július 28.-án voltam a szemészeten akkor írták fel.Meddig érvényes ez a recept?
2010. okt. 9. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem módosították (én úgy tudom, hogy nem), akkor a 9/2007. (II. 15.) EüM rendelet (ez egy 2004-es rendelet módosítása) három hónapi érvényességet mond ki gyógyszer- és egyéb vényekre, értelemszerűen tehát a szemüvegedet október 28-ig válthatod ki. Siess vele! :)

Pontosabban: kiválthatod három hónap után is, de akkor a teljes árat kell megfizetned érte.

Nem tudom hol laksz, próbálj olyan optikus keresni, aki olcsón árul kereteket és olcsón dolgozik. Magam sem hittem, hogy micsoda különbségek lehetnek az árak között, ha be nem tévedek egy addig észre sem vett optikába, ahol ötödáron csináltathattam szemüveget, mint az "akciós"-nak hirdetett másik üzletben.

Ha véletlenül abban a városban élsz, ahol én, megmondom, melyik a legolcsóbb :).

2010. okt. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Akkor már nincs sok időm.De most sajnos munkanélküli vagyok,úgyhogy nincs sok pénzem szemüveget csináltatni.Mit jelent hogy a teljes árat ki kell fizetni ha lejár a 3 hónap?Amúgy te melyik városban laksz?Én érden.
2010. okt. 18. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Emailben válaszoltam :).

2010. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. okt. 20. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!