Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem bírom kivenni a kontaklenc...

Nem bírom kivenni a kontaklencsét! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
ma voltam szemészeten és ott segítettek berakni 1pár próbalencsét és most egyedül kellene kivennem. de nem megy és nem visz rá a lélek sem, adna valaki vlmi tipppet?:S nem hinném hogy aludnom kellene benne 1.nap:S
2010. szept. 3. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nekem nem jön ki, akkor pislogok párat és száraz, tizta kézzel próbálom kivenni, azaz összecsippenteni, de azt is megpróbálhatod, hogy kihúzod a lencsét az ujjaddal a szemed széléhez (az orrod felé) és onnan már könnyebb kivenni, de lehet, hogy magától is kijön.

egy irő után már amúgy már könnyen rávisz a lélek, hogy a szemedben nyúlkálj:) úgy értem semmilyen ellenérzésed nem lesz

2010. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne add fel... kb ennyi az egész, barátnőm első nap 4 órán át küzdött vele mire sikerült, nekem 2 óráig tartott... szóval eleinte senkinek nem könnyű, de ha nem próbálkozol sosem fog sikerülni. össze kell csípni, ahogy mutatták a betanításnál. talán segít ha oldalra húzod a lencsét és ott csíped össze.
2010. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!