Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elfelejtettem megkérdezni a...

Elfelejtettem megkérdezni a dokit, hogy mehetek-e már bulizni PRK kezelés után 27 nappal, szerintetek?

Figyelt kérdés
27 napja volt PRK kezeléssel lézeres szemműtétem azért, hogy ne kelljen szemüveg. Azt tudom, hogy az első héten ha valaki mindenképp akar menni bulizni azt csak napszemüveggel ajánlják, de mi a helyzet 27nap után? Szerintem lehet menni szemüveg nélkül, de szeretném jobban hozzáértő véleményét is. Elfelejtettem megkérdezni az utolsó kontrollon,és szülinapi bulira vagyok hivatalos egy klubba.
2010. aug. 31. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Telefonon kérdezd akkor meg.
2010. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg telefonon.Ez egy olyan dolog hogy ezzel nem szabad lazáskodni.A szemed világa érték ugyebár.Ezt ne lezserkedd el!!!!!!!!
2010. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!