Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi az esélye hogy megvakul...

Mennyi az esélye hogy megvakulok? FÉLEK

Figyelt kérdés
Konkaktlencsés vagyok és sérült volt a lencse amit fel tettem és marta a szemem aztán levettem tettem fel másikat de még most is könnyedzik valami maradandó lehet ebből?! FÉLEK:(
2010. aug. 30. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz ha ég mikor koszos a lencse az apró por ledörzsölheti a szaruhártyát és az nem kellemes
2010. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de sérült volt a lencse, volt rajta egy V alakú vágás a peremén.. most új lencsém van és lencsével is és nélküle is ég de nem annyira mint először csak könnyedzik de nem vészesen.
2010. aug. 30. 16:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Belehalnál egy szemüvegbe? Legalább most békén hagyhatnád a szemed.
2010. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Réti bubuzér ***** válasza:
Ha nagyon ég, akkor csöppents egy picit a szemedbe a tárolófolyadékból. Elmúlik egy idő után. Ha mégsem, akkor menj el a dokihoz, ír fel neked szemkenőcsöt. (az olyan, mint a csepp, csak sűrűbb.) Megvakulni biztos nem fogsz.
2010. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy kis szemgolyósérüléstől nem fogsz megvakulni, de inkább ne erőltesd a szemed monitornézéssel, feküdj le és hallgass zenét vagy hasonló.
2010. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát alap hogy ha megsérül a szaruhártyád akkor nem teszed be megint a lencsét azt hittem nyilvánvaló szemüveget használ pár napig legalább
2010. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat , és tudjátok az a baj hogy nem lehet a szemüvegem mert térlátáshibám van és ezért írtak fel kontaktlencsét nem én akartam.. csak igy ki egyenlődik a távolsáh a lencse miatt.. mind egy ez nem lényeg
2010. aug. 30. 17:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Mielőbb menj el orvoshoz; ha van, aki elkísérjen, akkor ne egyedül menjél! Addig maradj itthon, vedd ki a kontaktlencsét, mosd ki a szemed, és pihentesd! nyugodj meg; nem valószínű, hogy meg fogsz vakulni.


[link]

2010. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kivettem a lencsét pihentetem és már nem fáj, sokkal jobb mint reggel és már nem annyira fáj:)
2010. aug. 30. 19:49
 10/12 A kérdező kommentje:
miért ne egyedül menyjek? ez fontos?: )
2010. aug. 30. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!