Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét esetén az...

Lézeres szemműtét esetén az első bejelentkezéstől a műtétig mennyi idő telik el?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 16:38
 1/3 anonim válasza:
Mármint a műtét napjára gondolsz? Amikor megérkezel és onnantól mikor lesz a műtét? Ha erre akkor kb 15-20 perc. Bemész kapsz egy nyugtatót rögtön, utána aláírsz egy nyilatkozatot és kifizeted az összeget. Ezután bevisznek egy kisebb szobába ott érzéstelenítőket csepegtetnek a szemedbe. Innentől várni kell kb. 5 percet és már műtenek is:)
2010. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem a műtét napjára gondoltam, hanem az egészre. Még egy vizsgálaton sem voltam, arra lennék kíváncsi, hogy a kórházzal való legelső találkozás és a szemműtét között mennyi idő telik el.

Tehát ha pl. én holnap elmegyek valahová, hogy szeretném megműttetni a szemem, akkor kb. mikor lesz a műtét?

2010. aug. 31. 17:03
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben jobban utánanéztem, azt írják, hogy a vizsgálat után 1 nap-fél év között csinálják meg, később újra kell vizsgálni.

Mivel kontaktlencsehordás után nem lehet rögtön műteni, előtte szemüveget kell hordani.


Tehát gyakorlatilag elmegyek vizsgálatra és másnap már műthetnek is? Mivel rövid műtétről van szó a több páciens sem akadály?

2010. szept. 3. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!