Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

(Légyszi ne írjátok hogy menjek orvoshoz, holnaputánegyek)

Kb 1 hete arra lettem figyelmes hogy nagyon fényérzékeny a szemem és hogy a szokásosnál többet és erősebben látom a rég meglévő úszkáló átlátszó foltjaimat.nem sokkal később azt vettem észre hogy roszabbul látok és megjelentek mozgó fekete pontok és villódzó villám szerű csíkok is és ha egy kis fénybe is néztem bele akkor egy nagy fekete folt volt ott.késöbb nagyon száraz lett a szemem és olyan volt mintha homok lenne benne,a tükörbe megnéztem és piros erek vannak a szememben.pár nap mulva javult az állapota de nemrég kint voltam huzamosabb ideig a szabaddban és a homok érzésen kívül minden visszatért.csukott szemmel is néha látom ezeket a dolgokat és akkor még ilyen hullámzó fehér pacákat is látok.lenne egy tippem hogy mitől lehet ez mégpedig hogy multkor elaludtam a ventilátor elött és lehet hogy huzatot kapott a szemem,attól lehet ek ilyen tüneteim vagy mit gondoltok mitől van?



2021. aug. 29. 16:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha jól figyeltem meg akkor a szemhéjam be volt dagadva,és néha fájt a szemem
2021. aug. 29. 16:58
 2/5 Davee222 válasza:

Szedtél mostanában anitbioitikumot?

Hány éves vagy?

2021. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szedtem,22 vagyok
2021. aug. 31. 10:48
 4/5 Davee222 válasza:

Üvegtest homály lehet.

Sajnos nekem is van.

Szemészhez azért menj el.

2021. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen az van,de itt leginkább a fények és a látásromlás zavar,ja meg persze a fényérzékenység
2021. aug. 31. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!