Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét. Mik a...

Lézeres szemműtét. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én még 16 éves vagyok, de már most gondolkodom rajta hogy kb 20 évesen megműtetném a szemem. Anyukám is meg akarta, részt vett a vizsgálatokon, de a műtét előtt 1 nappal olvasgatott fórumokat, de túl sok negatív tapasztalatot látott ezért inkább nem ment el a műtétre.
2010. aug. 28. 21:53
 1/6 anonim válasza:

Azt hallottam, (tv, net, újságcikk) hogy nagyon hatékony, gyors, 100%-ig fájdalommentesm ert csak a szem "felső rrgéhez nyúlnak, amiden nicns ideg, így nem érzel semmit, max 10-15 perc az egész, és igen húzós az ára :D

régebben volt egy nagybátyámnak ilyen műtéte,de neki 2 hónap múlva ugyan olyan lett, mint volt. Bár ez régebbi technika.

az újabb tuti, hogy hatásos, fájdalommentes, gyors, egyszerű ... és minden ami jó :D tudom ajánlani, ha van rá sok money.

2010. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az árával nem lenne gond szerintem. csak anya olyanokat olvasott hogy este vezetésnél nem látják sokan olyan jól a lámpák fényét, homályosa látnak stb. csak én meg úgy vagyok vele hogy ha nem 100%-osan megbízható akkor inkább hordom egy életen át a kontaktlencsét minthogy a szemem tegyék tönkre. csak ott van az is, ha esetleg évek múlva egyszercsak nem bírja majd a szemem a lencsét, a szemüveget pedig nem szeretem.
2010. aug. 28. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:

De akkor évek múlva még mindig megcsináltathatod, ha már nem bírod a lencsét, semmiről sem maradsz le, ha nem 20 évesen csinálják.


Én ilyen szétszórt netes véleményekre nem alapoznék, inkább megpróbálnék egy megbízható szakorvost kikérdezni a lehetséges mellékhatásokról és ezek gyakoriságáról.

2010. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ja, ahogy telik az idő, fejlődni fog az orvostudomány és ezek a lézeres szemműtétek is.


ezt találtam:

ha kitöltöd és megadod a címed, ingyen felvilágosít, hogy mik a kockázatok, és ez nem egy jött-ment újságíró internetes cikkje. Hivatalos weboldal.

2010. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2010. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs tapasztalat
2010. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!