Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsétől begyulladt...

Kontaktlencsétől begyulladt szem milyen, hogy néz ki, hogy fáj?

Figyelt kérdés

A kontaktlencse anyagjától gyullad be? Vagy attól, hogy nem levegőzik a szem?

Nekem lassan egy éve van lencsém. Eddig nem volt semmi baj. 1 héttel ezelőtt begyulladt a szemem. Kívülről semmi nem látszott rajta, csak belül, a szemgödrömben hátul fájt. Az egyik elviselhetetlenül, a másik tűrhető volt. Nem tudom mi okozta a gyulladást, sokat voltam légkondis helyen, arra tippeltem, hogy a légkondi a ludas. Félek, hogy soha többet nem hordhatok lencsét, szemüveget kell mindig :S Elmentem dokihoz, megvizsgált, azt mondta be van gyulladva, gennyes, könnyes meg nem tudom milyen hátul.....Kaptam cseppeket 1 hétre, és lencsét nem használhattam egy hétig, mert a cseppek tönkretennék a lencsét. Már letelt ez az idő,több is, ma betettem a lencsét, és megint kezdtem érezni, hogy fáj a szemem belseje, de megint csak az egyik és kívülről semmi sem látszott, semmi könnyezés, semmi pirosság, semmi... Nem annyira, mint múltkor, de éreztem. Akkor ez most mi miatt fáj? Nem gyógyultam meg rendesen? Okozhat ilyen fájást a lencse, ha nem bírná a szemem? Eltilthatnak a lencsétől? köszönöm a válaszokat


2010. aug. 21. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a lencsét tetted, be vagy bontottál egy újat?
2010. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
újat. Lehet, hogy még nem gyógyult meg teljesen?
2010. aug. 23. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet nem gyógyult meg,vissza kéne menned a dokihoz.
2010. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!