Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagy baj segítség. Mi lesz?

Nagy baj segítség. Mi lesz?

Figyelt kérdés
A párom mikor elfujta a gyertyát a jobb szemére rá fröcsent a viasz a gyertyában volt az az iló olaj is anyum a párom kezére fujt egy kis égési sprét és kicsit körbe kente a szemét utána jól megmosta hideg vizel azt mondja csip. Mondtam neki ha reggere bedagad akkor elviszem valahova ahol megnézik. Azt mondja lát de nagyon csúnya szerintetek milyen lesz reggere? Ideges vagyok most :( Agárdon nyaralunk. És bocsi hogy ide írom csak tudom hogy itt kapok segítséget
2010. aug. 18. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
attól függ mennyi ment a szemébe.én is jártam így,de csak kicsit bepirosodott,másnapra nem lett rosszabb,bár még aznap is piros volt kicsit.ha holnap reggel esetleg viszket,fáj vagy érzékeny esetleg túlzottan piros(inkább már vörös) akkor mindenképpen forduljatok orvoshoz,de ha szerencsétek van akkor nem történt nagyobb baj.
2010. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha bele fröccsent a viasz,akkor én most rögtön elmennék az ügyeletre.Ha csak a szemhélyára,akkor én is várnék.
2010. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Irany Szekesfehervar!!
2010. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos fel fog hólyagosodni, ugye égési sérüléskor ez várható. Gondolom borzasztóan csíp is. Mégis azt kellene megpróbálnia, hogy ahányszor csak bírja, jéghideg vizet vegyen a markába, aztán sokszor locsolja le. Ha lenne nálatok valamilyen aloés krém, azzal a környékét bekenhetné mikor el tud majd aludni. Az égési spray azért nem jó, mert ha belemegy a szemébe, az nagyon éget. Szóval sima hideg víz, amíg csak bírja.
2010. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
folyó hideg víz alatt kell tartani az biztos segít de azért nézessétek meg orvossal, mondjuk szerintem a szeme nem sérül max körülötte a bőr.
2010. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Elmondod, hogy alakult? Remélem nem olyan nagy a gond.
2010. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

na kérdő ha ma szerencsével jártál akkor nem vakult meg és nem történt semmi :P

ha viszont nem és egyre rosszabb akkor részvétel :(

2010. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!