Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaklencse milyen könnyen...

Kontaklencse milyen könnyen esik ki a szemből? 20/f

Figyelt kérdés
Most döntöttem el hogy veszek és abban tudok sportolni,de félek hogy pl focizás közben elesek és kiesik aztán meg 1hónapos lencse odalett...Elöre is köszi a válaszokat
2010. aug. 17. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el nem esik ki könnyen. :D nekem már elég régóta van és már úsztam is benne( persze nem nyitottam ki szeme víz alatt) sportoltam is meg minden de nem esett még ki sose. :)
2010. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én lovagolok, de nekem még egyszer sem esett ki.
2010. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

pont ma voltunk mi is venni illetve szemvizsgálaton ..ugyanis kell azt is :)

ott adnak prospektust és mivel +os szemem van ezért várni kell az ilyen próbalenycsére asszem csütörtökre várható és akk megmutatják mit hogyan kell felhelyezni ..ha 1x normálisan bent van akk csak nem eshet ki ?!

bár nem vagyok 1 nagy bölcs,és fiatalabb is Nálad :D

2010. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem eshetne ki, de nekem kétszer is kiesett. Először azért, mert nem vettem észre, hogy rosszul raktam be és szúrt, bökött meg minden, ami miatt elkezdtem össze-vissza pislogni...másodjára meg kiszáradt a szemem, és azért.

18L

2010. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem esik ki a lencse ha jól van berakva... rosszul berakni meg lehetetlen mert akkor szúr.
2010. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha normálisan rakod be akkor nem fog kiesni,mivel annyira odatapad hogy én volt amikor úsztam és víz alatt félig kinyitottam a szemem és benne maradt
2010. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!