Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit javasoltok a szemem...

Mit javasoltok a szemem megjavítására? Sikerült már valakinek?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem, hogy műtéttel, vagy, hogy kinőtte a +os szemüvegét, hanem, hogy a Bates-féle, vagy akármilyen másik szemtornával ért-e el javulást:) Én próbálgattam Bates gyakorlatait, és már három nap után javult, de aztán elhanyagoltam, és újra fogom kezdeni, csak kíváncsi vagyok, sikerült-e már valakinek, illetve, ha nem a Bates-féle gyakorlatokkal, akkor mivel:)

Előre is köszönöm a válaszokat:)


2010. aug. 10. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A plusszos szem általában javul magától. A szemorvosom szerint nincs valóságalapja a szemtornák hatékonyságának.

Én egyébként kinőttem a pluszos szemüvegem, pár évig minden oké volt, aztán kaptam mínuszosat. :)

2010. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "magától"-t természetesen úgy értettem, hogy szemüvegviseléssel, de mindenféle torna meg kiegészítés nélkül.
2010. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, már tűkön ültem h valaki írjon, de pont azért írtam a +os dolgot, mert nekem az nem segít, a szemem -3körül volt utoljára... De tényleg nagyon köszönöm:))
2010. aug. 10. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is magától javult a +osom...plusz 5ös is volt 3-4évesen,aztán kamaszkorban 3 körül,most 23évesen olvasószemüvegem van ami 0,5ös és 0,75ös:)))a kancsalságom totál eltűnt...
2010. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok:) Jó lehet az élet szemüveg nélkül:)

További szép napot:)

2010. aug. 11. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!