Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valamiért nem tudom feltenni...

Valamiért nem tudom feltenni a kontaktlencsém. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Valamiért nem tudom feltenni, már kb 500x próbáltam, de eddig csak egyszer sikerült. Valamiért félek és amikor oda ér a kezem a szempillám lehunyom és így beleér...

Valaki tud valami tanácsot adni, hogy sikerülhet?

Ja és bal kezes vagyok!


2010. aug. 6. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig sikerült, csak most nem, akkor lehet, egy kis pihenő megoldja a dolgot. Egyébként én úgy szoktam, hogy a másik kezemmel felhúzom a felső szemhéjamat és a szempillákat odafogom a bőrhöz. Aztán egy ujjal odanyomom a lencsét és már meg is van! Szintén segíthet, ha az ujjad száraz, a lencse pedig nedves, mert akkor könnyen a szemre tapad. Esetleg a sok próbálgatásban ki is száradhatott, ha kicsit átmosod, biztos könnyebb lesz.
2010. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát idáig csak 1x sikerült az is elégé szerencsésen...

általában elérem a szemem, de nem tapad rá vagy a szempillámba bele akad vagy elfordul a lencse

2010. aug. 6. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogd le a szemhéjad (pilláidat is) és miközben rakod be a lencsét, akkor csak a tükörbe nézz, ne azt figyeld, ahogy az ujjad közelít a szemed felé.
2010. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem íroknak és így csináld:

http://www.youtube.com/watch?v=07Pd4nK61Rs

2010. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!