Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Képtelen vagyok osszecsipni a...

Képtelen vagyok osszecsipni a kontaktlencsét.elhúzom de alapvetően nagyobb mint a szaruhártyám. Tul nágy, a szemem meg kicsi.? Még néha a szememet simonstom de nem találom el a lencse két szelet

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy száraz legyen az ujjad, úgy tudod jól meg csípni 🙂
2020. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás.


Pihenj egy kicsit, utána próbáld újra. Ne parázz rá, menni fog.

2020. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
A lencse nagyobb szokott lenni mint a szivárványhártya. Majd belejössz, próbálkozni kell. Száraz kézzel tényleg jobban megy.
2020. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

A lencsének nagyobbnak kell lennie, mint a szivárványhártyának :D

Amúgy az optikusnál nem tanítottak meg kivenni??? Engem nem engedett el addig, amíg nem tudtam magamtól kiszedni.


Netről rendelted és úgy próbálkozol??? Hiba volt.

2020. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is kisebb a szemem. Én úgy szoktam, hogy kifeszítem a bal kezem ujjaival a szemhéjam, elnézek azzal a szememmel oldalra és a másik oldalon beteszem az egyik ujjam. Így megtudom fogni az egyik szélét, majd vissza nézek középre és megfogom a másik szélét is, majd összecsípem. Remélem tudtam segíteni, de ha nem nagyon akar menni egy hónap után sem, szerintem inkább válts szemüvegre.
2020. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megy, csak gyakorlás és bátorság kellett hozzá :)
2020. aug. 28. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!