Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsal vagyok folyt lent?

Kancsal vagyok folyt lent?

Figyelt kérdés
És szüleim megakarják mütetni a szememt de ha én nem engedem akkor nem mütethetik meg igaz?
2010. aug. 3. 09:07
 1/10 Malaboy válasza:
Engedd meg
2010. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem mert félek hogy rosszabb lesz
2010. aug. 3. 11:06
 3/10 anonim ***** válasza:
nemlesz rosszabb. JOBB lesz.! Unokabátyámnak is volt ilyen műtéte,és jobban lát,mint azóta. Menj el!
2010. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
DE ha nem engedem nem kényszerithetnek igaz?
2010. aug. 3. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy 18, akkor elvileg nincs beleszólásod.

Nem értem, hogy miért nem akarod megműttetni, engem is műteni fognak ősszel.

2010. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nincs beleszólásom?? én szemem ha nem engedem akkor nem is fogják mert félek hogy rosszab lesz
2010. aug. 11. 09:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem műtik meg, akkor előbb-utóbb a jelenleginél is rosszabb lesz. Ha megműtik, akkor nem lesz rosszabb. Hozzá fogsz szokni néhány nap, legfeljebb egy hét alatt.

Amikor kicsi voltál, és a takarás ment, akkor mennyire hitted el, hogy jobb lesz? Jobb lett? Éppen így lesz a műtéttel. Ne félj!

2010. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy nagykorú, tehát elvileg nem tudsz felelős döntést hozni.
2010. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

nyugi nem lessz semmi baj :)

enged meg:) én kiskoromba voltam és megmütöttek és nem let semmi baj :)

csak volt egy szemét doki aki szar lencsét írt fell és a fokuszpontomat elcseszte vagy mi ( én nem értettem amikor a doki magyarázta ) lényeg megint az lettem :)

és nekem már csak 19 nap van a mütétig nem parázok :) csak várom.. és nem lesz rosszabb csak jobb :)

ám meg nem tudom :) sztem azért van beleszolásodd :)

2011. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ucsó válasz adó vok ismét :)

nyugi én most szerdán estem át rajta 17 évesen ...

anyám anyira féltem .... :/ de elaltattak és minden rendbe lett és szépek a szemeim :D

jah utána a szemed látványa kicsit csúnya de csak pár napig lesz csúnya meg fáj picit még első két nap a szemed összeragadt a könytöl de aztán minden okés lesz :) nyugi

2011. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!