Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét (PRK) után...

Lézeres szemműtét (PRK) után mennyivel lehet tanulni ezerrel?

Figyelt kérdés
vagyis olvasni ezeregy millió pici betűt
2010. aug. 2. 14:26
 1/1 anonim válasza:
Már nem emlékszem ezekre a tudományos elnevezésekre, de ha jól gondolom, akkor a PRK az a régebbi módszer, amely valahogy úgy működik, hogy a szaruhártyát megfelelő mértékben lecsiszolják ahhoz, hogy a szemben a fénytörés optimális legyen, és ezáltal javul a látás. Nekem ilyen műtétem volt 2007 augusztusában. Utána kb. 1 hónapig nem dicsekedhettem a látásommal, és a szemem is elég érzékeny volt. Aztán fokozatosan kezdett élesedni a látásom, és a családtagjaimmal gyakran összehasonlítottuk a látásunkat, és én élesebben láttam a többieknél. Arra is emlékszem, hogy u.abban az évben, amikor decemberben kezdődtek a vizsgáim, én már teljes gőzzel tanultam, sokszor reggeltől estig, nagyon rövid szünetekkel. A betűméretek természetesen változóak voltak, hiszen egyik könyvben nagyobb betűk voltak, a másikban kisebbek, de boldogultam mindegyikkel.
2010. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!