Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Használ valaki OPTIVE szemcsep...

Használ valaki OPTIVE szemcseppet? Milyen? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én használom, kontaktos vagyok, és az jó kontaktra is :) Háromezerért vettem az optikában, amit kissé sokalltam, de jó, és nem kell belőle sok, így sokáig elég. Én meg vagyok elégedve vele, bár megvallom, műkönnyben nem vagyok otthon annyira, nem ismerek sok márkát.
2010. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.És kb.mennyi időre elég 1 db?
2010. aug. 2. 10:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Még azt akarom kérdezni hogy milyen javulást érzel hogy használod?Nekem nagyon száraz a szemem,és hamar kipirosodik.Kontaktos vagyok én is.
2010. aug. 2. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mindennap használod, úgy két és fél- három hónapra elég (napi egy cseppet ajánlanak, lehet 2). Nekem szárazságra kellett, pirosságom nem volt. A flakon szerint síkosító, ha pirosságra is kllene, akkor beszélj patikussal, lehet hogy valamilyen enyhén gyulladásgátló kellene. Az Optive nem az, csak nedvesíti a lencsét. Én a használatának köszönhetően sokkal jobban tudom kezelni a lencsém, jobban csúszik a szememen, mozog, stb.


Amúgy ha napi szinten pirosodik a szemed és száraz is, akkor nem kellene kontaktszünetet tartanod? Vagy csak túlhordás esetén irritálódik? Ettől függetlenül valami gyulladáscsökkentővel próbálkozz (Visine) inkább.

2010. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!