Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet valami bajom tőle?

Lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
Kontaktlencsém van kb.2 hónapja,megnézte a doki a szemem,és azt mondta,hogy szüneteltessem egy darabig a lencse viselést,mert meg van sérülve 1-2 ér a szememben.Ma szemüvegben voltam,de hamarosan indulok vhová,és betettem megint a lencsét,kicsit szúrt,de mostmár nem.Szerintetek lehet belőle baj,ha még ma lencsében leszek?
2010. aug. 1. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem játék. Ha az orvos azt mondja, ne hordjál lencsét, akkor nem szabad hordanod. Ha mégis így teszel, igen, lehet belőle bajod! (Az orvos nem viccből figyelmeztetett...)
2010. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!