Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért vérzik be a szemgolyóm...

Miért vérzik be a szemgolyóm már akár félóra monitornézéstől? (különösen ha fehér hátterű szöveget nézek)

Figyelt kérdés

Modern laptopom van, nem villog a képernyője, égen-földön próbáltam már valamiféle védőelőkét szerezni hozzá, sikertelenül... Ma voltam szemészeten új szemüveget íratni, azt mondta a doki, használjak műkönnyet. Most vettem a patikában, kipróbáltam, hát eddig nem vagyok elájulva tőle. Azt is mondta a doki, hogy azért szárad ki a szem a monitortól, mert az ember elfelejt pislogni, úgyhogy most buzgón pislogok, de nem segít...

Rövidlátó vagyok, 6 dioptriás a szemüvegem. Már volt aki mondta, hogy monitornézéshez használjam az eggyel régebbi, azaz gyengébb szemüvegemet, de 1. nem látok vele 2. ugyanolyan rossz.

Szerintetek mit csináljak?


2010. júl. 13. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A szem bevérzés meg a kivörösödött szem nem ugyanaz.A műkönny csepp mindenkinek másik az ami jó és nm irritál. Én már a harmadik fajtát próbáltam ez most nagyon jó Artelac. És nem szabad hidegen a szembe cseppenteni marokban meg kell langyítani.
2010. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!