Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnapi nap folyamán konditere...

Bnece Márk kérdése:

Tegnapi nap folyamán konditeremben, egy kezes súlyzót nyomtam a fejem felé és a bal kezem nem bírta teljesen kicsit meginogtam majd pedig lassan leengedtem, azóta fáj vajon eltört?

Figyelt kérdés

Le ejtettem roppant egyet a a bal karom elkezdett fájni és most mikor felemelem teljesen nyomó, szúró fájdalom van kevésbé tudom mozgatni de csak akkor fáj ha a fejem főlé emelem kinyújtva a karom vagy igazából tökre mind 1 hogy ki van e nyújtva teljesen , mert attól fáj ha már a válli részem felfele néz és nem tudom hogy mit csináljak magammal , aludtam rá egyet nem érzem hogy jobb lenne , amikor mozgatom ropog és nyújtásnál nem csak 1-et roppan mint ahogy szokott hanem vagy 4-5 nagyon gyorsan. Erőt ugyan úgy tudok vele kifejteni, húzóckodni tudok csak az első kicsit fájdalmas utána olyan mintha nem is lenne semmi bajom. Tehát nem tudom mi lehet kicsit parázok azért mert még nem volt ilyen .


Válaszotokat előre is köszönöm , és bocsi a rossz megfogalmazásért próbáltam érthetően leírni .



2018. ápr. 21. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Az összes gyúrós így jár előbb-utóbb. Növesztitek a szervezet számára amúgy teljesen felesleges mértékű izomzatot, közben szépen kicsináljátok az izületeket, csontokat, 80%-uk meg még a koksztól minden mást is.
2018. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez úgy hangzik, mint egy megnyúlt ínszalag vagy izom, de nem írtad, hogy pontosan mi fáj. Nem mintha le kellene írnod, mert látatlanul, orvosi diploma nélkül nem fog senki biztosat mondani.


Más: Az edzés alapszabálya, hogy sérült végtagot nem edzünk. Ha érzed, hogy fáj, akkor mi a fenéért edzel még rá, most úgy őszintén?! A fejünk fölé soha nem emelünk súlyt, mert ráeshet és akkor koponyatörés lesz a vége. Ezt nem mondták el neked a konditerembe?

2018. ápr. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dehát leírtam hogy azután fájt hogy elrontottam a gyakorlatot , de most direkt vissza olvastam és szerintem érthető.
2018. ápr. 22. 01:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!